Bize Ulaşın !
.

Ana Sayfa
.

Hakkımızda
.

Çalışmalar
.

Fotoğraf & Video
.

Kurslarımız
.

Başarı Listesi
.

Resim Kursu Heykel Kursu Dans Kursu
           Sınav Tarihleri & Önkayıt

  

                           Üniversiteler & Bölümler
                Sorular ve Cevaplar !

GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK ve HOBİ RESİM KURSLARI

 

PORTRE SİPARİŞ


       GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK KURSLARI HAKKINDA !   


 

         Çalışma düzenimiz öğrenci ile birebir iletişim halinde olmak gerektiğinde müdahalelerde bulunarak yanlışları en aza indirgemek. Öğrencinin görme gücünü güçlendirmek ve desen çizimini daha iyi duruma getirmek ilk hedefimiz. Çizginin gücünü keşfetmesini ve kendine en uygun çizgi tarzını yakalamasını sağlamaktır. Resim için  gerekli ortamı biz oluşturduk  ve şimdi işin büyük bir kısmı size kaldı ! Kazandırdığımız öğrencilerimiz kazandıracaklarımızın teminatıdır.
" Çalışma + azim + güven = BAŞARI "

        Derslerimiz her yılın ekim ayının ilk haftasın da başlar ve ağustos ayının son haftasına kadar devam etmektedir. Kayıtlarımız devamlıdır.  Ancak ağustos ayının ilk haftasından itibaren ( sınava yaklaşık 1 ay kala ) öğrenci kaydı alınmamaktadır. Bu o yıl içerisinde sınava girecek öğrencileri kapsamaktadır.

Çalışma sistemimiz 3 aşamadan oluşmaktadır.

1.Aşama: Ekim ayının ilk haftasından, YGS Üniversite sınavı ( mart ayının sonuna kadar ) olan zamandır.  Bu dönemde Temel Tasarım dersleri ve desen dersleri için ön hazırlık niteliğinde, anatomi ve eskiz çalışmalarının dahil olduğu programdır.

2. Aşama: YGS Üniversite sınavı bitiminden okulların kapandığı haziran ayının ortasına kadar olan dönemdir. Bu dönemde desen çizimleri ve imgesel dersleri için detaylı bir çalışma dönemidir.,

3. Aşama: Haziran 15.inden başlayıp, yetenek sınavlarının bittiği ağustos ayının son haftasına kadar olan dönemdir. Bu dönemde ise, Yetenek sınavlarına yönelik desen, obje düzenek ve imgesel sınavlarının birebir örneğinin yapıldığı ve ögrencinin gireceği bölüm dahilnde çizimlerin yapıldığı hızlandırılmış kurs dönemidir.

1-) Natürmort ( Obje ve düzenek ) çalışmaları
2-) Desen Çalışmaları
3-) İmgesel Çalışmaları
4-) Öğrencinin tercih ettiği bölümler için gerekli çalışmalar.


         
Bu çalışmalar dışında öğrencinin tercih sırasına göre girmek istediği bölüm sınavlarının giriş aşamalarına göre renkli çalışma da varsa sınava 2 ay kala renkli çalışmalarda yaptırmaktayız.

Çalışma sistemimizin aşamaları sırasıyla ;


1- Natürmort ( obje -düzenek çalışmaları ) 01.Ekim - 15.Aralık tarihleri arasında
2- Anatomi     ( Kemik ve Kas sistemleri incelemesi) - 15.Aralık - 15.Ocak tarihleri arasında
3- Desen         ( Canlı modelden çizimler ) - 15.Ocak - 30.Ağustos tarihleri arasında
4- İmgesel      (hayali çizimler) - 15.Şubat - 30.Ağustos tarihleri arasında
5- Diğer           ( Renkli ve grafiksel çizimler ) - 15.haziran - 30.Ağustos tarihleri arasında
  Tarihler tam olarak verilmemiştir, tam tarihler her yıl belirlenip öğrencilerimize 1 yıllık program dahilinde verilmektedir.

Not: İlk gruba kayıt yaptırmayan öğrenciler , daha sonra ki gruplara dahil edilir ve ayrı bir program hazırlanır.

         Atölyemize gelen öğrencilerimiz daha önce resim eğitimi almış olsalar dahi ilk olarak çizgisel eğitim ile başlangıç yaparlar ve sırasıyla yukarıdaki sırayı takip ederek sınava kadar hazırlanırlar.
Bu şekilde öğrencilerimizi çalıştırmamızın sebebi tüm öğrencilerimizin belirli bir sistem ve düzen içerisinde sınavlara hazırlanmasını sağlamaktır.

        Ders süremiz günde 4 saattir. Dersi uzatma öğretmenin inisiyatifindedir.  Perşembe ( saat 12:00 - 18:00 ) günü etüt günü olup tüm öğrencilerimiz belirlenmiş saatler içerisinde ücretsiz olarak atölyemizden faydalanabilme imkanına sahiptirler. Öğrencilerimiz hafta içi minimum 3 gün + Etüt dersi, hafta sonu ise maksimum 2 gün + etüt dersi kursumuzdan faydalanabilmektedir. Bu programlara artı olarak full proğram hafta içi 3 gün + hafta sonu 2 gün  toplamda 5 günlük proğramımız dan yararlanabilirler. Haziran ayı itibari ile öğrenci haftada 6 gün çalışma talebinde bulunabilir. Ücretlendirme kurs süresine göre değişmektedir. Sınava Son 3 ay kala ders süresini haftada 6 gün  olarak da öğrencilerimiz talep edebilmektedir.  Öğrenci aidatını ödediği anda ücret karşılığı makbuzu kesilmektedir. Kursumuz maliyeye kayıtlı bir kuruluş olup " MEHMET KUTLUAY - RESİM ve SANAT EĞİTİM HİZMETLERİ " başlığı altında hizmet vermektedir...

Türk Patent Enstitüsü tarafından, markası tescillenen “ Mavidüş Sanat Merkezi ”
10. Yıldır Güzel Sanatlar Hazırlık yetenek sınavlarında, sistemli ve hedefe uygun bir şekilde resim derslerine devam etmektedir.

 


       GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK PROGRAMLARIMIZ  !   


HAFTA İÇİ GRUPLARI - ( Mezun Öğrencilere Yönelik )


Saatler

Pazartesi

Salı Çarşamba Perşembe Cuma

10:00 -14:00

GSF Hazırlık
A Grubu
GSF Hazırlık
A Grubu
GSF Hazırlık
A Grubu
- -
 

14:00 -18:00

GSF Hazırlık
B Grubu
GSF Hazırlık
B Grubu
GSF Hazırlık
B Grubu
- -

HAFTA SONU GRUPLARI  - ( Okuyan Öğrencilere Yönelik )


Saatler

Cumartesi

Pazar -

10:00 -14:00

GSF Hazırlık
C Grubu
GSF Hazırlık
C Grubu
 

14:00 -18:00

GSF Hazırlık
D Grubu
GSF Hazırlık
D Grubu
-
     

PROGRAMLARIMIZ ve ÜCRETLERİMİZ


  2 günlük program ; ( Cumartesi ve pazar )

Aylık ücreti -x TL ( kdv dahil )

  3 günlük program ;  ( Pazartesi, salı, çarşamba )

Aylık ücreti -x TL ( kdv dahil )

  5 günlük program ;  ( Pazartesi, salı, çarşamba, Cumartesi ve pazar )

Aylık ücreti -x TL ( kdv dahil )

Not: Hızlandırılmış programımız 5 günden oluşmaktadır. ( Pazartesi, salı, çarşamba, cumartesi ve pazar ). Hafta içi Güzel Sanatlar Hazırlık grubumuz haftada 3 gün, hafta sonu gruplarımız ise 2 günlük çalışmalardan oluşmaktadır.

:: ERKEN KAYIT AVANTAJLARI ::

* Erken kayıt avantajlarımız sona ermiştir.


Fiyat bilgisi almak için  " 0 532 171 9788 "  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


       HOBİ RESİM KURSU PROGRAMLARIMIZ  !     

       

 Hobi Resim kurslarımız, Karakalem ve Renkli olmak üzere 2 aşamada verilmektedir. Karakalem kurslarımız 2 aylık ( 8 Hafta ) bir programdan oluşmaktadır. 8 haftalık programın 5 haftası temel tasarım eğitiminden oluşmaktadır. Son 3 hafta da ise evinize asabileceğiniz kareleme tekniği ile 50x70 cm bristol kağıt üzerine karakalem etüt çalışması yaptırılmaktadır.

    
 Amacımız resim sanatına gönül vermiş ve çizim yapmaktan zevk alan çizerleri bir çatı altında toplayıp, hem eğlenip hemde çizim tekniklerini öğrenmelerini sağlamaktır. 2 aylık gibi kısa bir sürede işin inceliklerini öğrenip ileri ki hayattında evlerinde rahatlıkla çizim yapıp, resim sanatıyla arasındaki bağı koparmamalarını sağlamaktır.

       2 Aylık karakalem eğitimini tamamlamış tüm öğrencilerimiz sonrasında açılacak olan renkli çalışmalar kursu ( Yağlıboya - Akrilik - Suluboya ) tekniklerinin yer aldığı kursumuza kayıtlarını yaptırabilirler.

      Öğrenci sınırlamamız vardır ve öğrenci kotamız dolduğunda öğrenci alımı yapılmamaktadır.

Klimalı, rahat ve huzurlu bir çalışma ortamında bizimle beraber resim yapacak arkadaşlarımızı atölyemize bekleriz.

       Yetişkinlere özel resim kursumuzda daha önceki yıllarda yapılmış olan çalışmalarımızı görmek için " ÇALIŞMALAR " bölümünden hobi çalışmaları bölümüne giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

                     1-) Temel Tasarım çalışmaları
                     2-) 50x70cm Etüt Çalışmaları
 

Hobi Resim Kursu II.Grup Programı ;

Karakalem hobi resim kursumuz 27.Şubat.2017 Pazartesi günü saat 18:30 da başlayacaktır. Kursumuza kayıt yaptırmak için bize telefon veya whatsApp aracılığı ile ulaşabilir detaylı bilgi alıp kaydınızı yaptırabilirsiniz.


Hobi Resim Kursu programlarımız ;
* Üniversite öğrencilerine yönelik hobi resim kursu  
indirimli   >>  Aylık ücreti 150 TL yerine 125 TL 'dir.
 
    NOT:  Kayıt için 1 adet fotoğraf ve öğrenci kimlik kartı fotokopisi gerekmektedir.


* Yetişkinlere özel hobi resim kursu         >>  Haftada 2 gün Aylık ücreti 150 TL'dir.
 
 
NOT:  Kayıt için 1 adet fotoğraf ve kimlik bilgileri gerekmektedir.


* ilköğretim öğrencilerine yönelik hobi resim kursu ( 6 - 10 yaş) arası resim kursu, Atölye KARINCA da verilmektedir.

İrtibat no: 0 505 757 1331 Taner SARIÇAM


NOT: Atölyemize ön kayıt yaptırmak ve atölyemizdeki kurslar hakkında telefonunuza kısa mesaj olarak bilgilendirme gelmesini istiyorsanız. 0 532 171 9788  nolu telefona İSİM SOYİSİM - TELEFON NO - HOBİ RESİM yazarak sms gönderebilirsiniz. Kaydınız SMS sistemine kayıt edilir ve atölyemiz hakkında sizlere " MAVİDUSANAT" Başlıklı sms gönderilir. 

 


İSTATİSTLİKLER

 Türk Patent Enstitüsü tarafından, markası tescillenen “ Mavidüş Sanat Merkezi ” nin
içeriği ve çalışmaları izinsiz kopya edilip, kullanılması kesinlikle yasaktır.


site ekle site ekle

 

   
   

 

       

   

Keywords "cache" "no cache" "0.1" Keywords "dans Kursları, çizim kursları, yetenek sınavlarına hazırlık kursları, güzel sanatlara hazırlık kursları izmir - izmir " "heykel kursu" "dans kursu" "salsa kursu" "bachata kursu" "halk oyunları kursu" "Adana dans kursları" "Giresun dans kursları" "Samsun dans kursları" "Adıyaman dans kursları" "Gümüşhane dans kursları" "Siirt dans kursları" "Afyon dans kursları" "Hakkari dans kursları" "Sinop dans kursları" "Ağrı dans kursları" "Hatay dans kursları" "Sivas dans kursları" "Amasya dans kursları" "Isparta dans kursları" "Tekirdağ dans kursları" "Ankara dans kursları" "İçel dans kursları" "Tokat dans kursları" "antalya dans kursları" "İstanbul dans kursları" "Trabzon dans kursları" "Artvin dans kursları" "İzmir dans kursları" "Tunceli dans kursları" "Aydın dans kursları" "Kars dans kursları" "Şanlıurfa dans kursları" "Balıkesir dans kursları" "Kastamonu dans kursları" "Uşak dans kursları, "Bilecik dans kursları" "Kayseri dans kursları" "Van dans kursları" "Bingöl dans kursları" "Kırklareli dans kursları" "Yozgat dans kursları" "Bitlis dans kursları" "Kırşehir dans kursları" "Zonguldak dans kursları" "Bolu dans kursları" "Kocaeli dans kursları" "Aksaray dans kursları" "Burdur dans kursları" "Konya dans kursları" "Bayburt dans kursları" "Bursa dans kursları" "Kütahya dans kursları" "Karaman dans kursları" "Çanakkale dans kursları" "Malatya dans kursları" "Kırkkale dans kursları" "Çankırı dans kursları" "Manisa dans kursları" "Batman dans kursları" "Çorum dans kursları" "Kahramanmaraş dans kursları" "Şırnak dans kursları" "Denizli dans kursları" "Mardin dans kursları" "Bartın dans kursları" "Diyarbakır dans kursları" "Muğla dans kursları" "Ardahan dans kursları" "Edirne dans kursları" "Muş dans kursları" "Iğdır dans kursları" "Elazığ dans kursları" "Nevşehir dans kursları" "Yalova dans kursları" "Erzincan dans kursları" "Niğde dans kursları" "Karabük dans kursları" "Erzurum dans kursları" "Ordu dans kursları" "Kilis dans kursları" "Eskişehir dans kursları" "Rize dans kursları" "Osmaniye dans kursları" "Gaziantep dans kursları" "Sakarya dans kursları" "Düzce dans kursları" "çalışmaları, çalışma eskizleri, okul, üniversite, sınıf, derslik, çizmek, harika, not, notlar, tükenmez, süper, devasa, şehirler, teknikler, teknikleri, az, çok, ucuz, görkemli, iyi kalitede, hizmet veren, meb, milli eğitim, mustafa kemal atatürk portre ve dansleri" "oyun çizimleri, fantastik çizimler forumumuzda mavcuttur. dans kursu, dans kursları, öncelikli, ilk, son" "1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,0123456789,2010,2011,2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009"q,w,e,r,t,y,u,ı,o,p,ğ,ü,a,s,d,f,g,h,j,k,l,ş,i,ç,ö,m,n,b,v,c,x,z,Q,$,½,?,!"" "mehmet kutluay"   Güzel Sanatlara Hazırlık dans Kursu izmir çizim kursları buca dans kursu gsf hazırlık izmir Mavidüşsanat mehmet kutluay mavi düş sanat ünlü ressamlar lavi karakalem portre çalışmaları dokuz eylül üniversitesi eskiz çalışmaları "karşıyaka dans kursları" "balçova dans kursları" "bornova dans kursları" "konak dans kursları" "narlıdere dans kursları" "çiğli dans kursları" "bayraklı dans kursları" "türkiyedeki dans kursları" "torbalı dans kursları" "aliağa dans kursları" "gaziemir dans kursları" "şirinyer dans kursları" "kahramanlar dans kursları" "alsancak dans kursları" "inciraltı dans kursları" "eşrefpaşa dans kursları"